چاپ خبر
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان مطرح کرد :

تامین رضایت دانشجویان از اولویتهای دانشگاه

به گزارش بادگیر نیوز ، دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در جلسه ی ستاد استقبال از دانشجویان پذیرفته شده بر اساس سوابق تحصیلی که با حضور معاونت دانشگاه، روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی برگزار شد، گفت:تکریم ارباب رجوع و تامین رضایت دانشجویان جزء اولویت های خود و دانشگاه می باشد و کارکنان دانشگاه دارای وجدان کاری هستند که این رضایت در عملکردشان قابل مشاهده است.

دکتر خیری از اعتماد مردم به این مرکز آموزشی و علاقمندان به تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی بسیار سپاسگزار است و مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام داشت.

وی در این نشست از راه اندازی کمیته استقبال از دانشجویان جدید الورود خبر داد و بر حضور پررنگ اساتید و برگزاری منظم کلاسها تاکید کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، اظهار داشت: نماینده ی بانک ها در مرکز دانشگاه پیام نور جهت وام دانشجویی و تسهیل در کار دانشجویان مستقر می باشند.

دکتر خیری، گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور نیروهای جوان هستند که با مطالبه گری و پرسشگری باعث شور و هیجان دانشگاه شده اند.

وی در این دیدار با تاکید بر گسترش فعالیت فرهنگی، افزود: توسعه فعالیت های فرهنگی باعث حیات، پویایی و شور و نشاط دانشجویان می شود و مراکز و واحدهای آموزشی باید در این زمینه مشارکت بیشتری داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور توانسته است نیروهای متخصص، متعهد و مسئولیت پذیر، خلاق و متفکر تحویل جامعه دهد که این هم نشان از کیفیت آموزش و پژوهش دانشگاه است.

 

انتشار دهنده :آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*