کلوپ عکاسان

با هدف توسعه و ترویج هنر عکاسی در بستک

سومین شب عکس بستک برگزار شد

رئیس انجمن عکاسان بستک هدف از برگزاری شب عکس را توسعه و ترویج هنر عکاسی در بستک عنوان کرد و گفت: آموزش پایه در کنار استفاده از تجربیات بزرگان عکاسی کشور در دستور کار انجمن عکس بستک قرار دارد. ادامه مطلب »

تصاویر از: عبدالرضا شیبانی

گزارش تصویری/ برداشت گوجه فرنگی خارج از فصل در مزارع پارسیان

برداشت گوجه فرنگی خارج از فصل در مزارع پارسیان در حالی آغاز شد که برداشت این محصول در دیگر نقاط کشور به پایان رسیده است و در حال حاضر زمین‌های کشاورزی جنوب کشور باید گوجه فرنگی کشور را تأمین کنند. ادامه مطلب »

با معرفی ۵ هنرمند و ۷ اثر هنری از پارسیان و بستک

پذیرفته‌شدگان چهارمین جشن عکس هرمزگان معرفی شدند

پس از برگزاری مراحل انتخاب آثار چهارمین جشن عکس هرمزگان آقایان احمد مدنی، سبحان جامعه دار، عبدالله فرامرزی، محمد بارکار (دو عکس) و عبدالرضا شیبانی (دو عکس) همگی از اعضاء انجمن عکس بستک به عنوان پذیرفته‌شدگان این دوره از جشنواره از شهرستان‌های بستک و پارسیان معرفی شدند. ادامه مطلب »

نمونه هایی از عکس‌های مستند

عکاسی مستند (Documentary photography) یکی از انواع عکاسی است که با وقایع روزانه مهم خبری و وقایع تاریخی سرو کار دارد. عکاسی مستند در خبرنگاری حرفه ای انجام می شود، اما ممکن هم هست توسط عکاسی آماتور، هنرمند و یا پروژه ای دانشگاهی انجام شود. عکاس سعی می کند تا صادقانه و بی طرفانه سوژه های خود را، که عمدتا ... ادامه مطلب »