گزارش تصویری

چشم انداز خلیج فارس/ پارسیان ساحل کلو و نایبند در عسلویه+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بادگیر استان هرمزگان در کرانه شمالی خلیج فارس جلوه های زیبایی از ساحل صخره ای، ماسه ای و مرجانی را در خود جای داده و این ظرفیت می تواند زمینه های اشتغال را فراهم کند. شهرستان پارسیان اما ساحلی بکر و صخره ای دارد که در استان بی مانند است. نزدیکی پارسیان به فرودگاه عسلویه و ... ادامه مطلب »

تصاویر از: عبدالرضا شیبانی

گزارش تصویری/ برداشت گوجه فرنگی خارج از فصل در مزارع پارسیان

برداشت گوجه فرنگی خارج از فصل در مزارع پارسیان در حالی آغاز شد که برداشت این محصول در دیگر نقاط کشور به پایان رسیده است و در حال حاضر زمین‌های کشاورزی جنوب کشور باید گوجه فرنگی کشور را تأمین کنند. ادامه مطلب »

عکس از: عبدالرضا شیبانی

گزارش تصویری اولین نمایشگاه قرآن‌های قدیمی پارسیان

به گزارش پایگاه خبری بادگیر اولین نمایشگاه قرآن‌های قدیمی پارسیان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان و با تلاش‌های شاعر و هنرمند این شهرستان جناب آقای عبدالحمید حیاتی در مصلای نماز جمعه شهرستان دایر شد. ادامه مطلب »

گزارش تصویری «گرگه شو» در روستای عمانی و برکه دوکا

اوج همدلی در برگزاری آئین بومی و محلی «گرگه شو»

مراسم آئینی، سنتی، بومی و محلی «گرگه شو» شب نیمه ماه مبارک رمضان در فضایی همدلانه و همزبانانه با حضور فرماندار پارسیان، بخشدار کوشکنار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد. ادامه مطلب »

تصاویر از احمد مدنی

مراسم گرامیداشت هنرمند بزرگ تئاتر استان مرحوم علی عباد به روایت تصویر

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت هنرمند بزرگ تئاتر استان مرحوم علی عباد با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جمعی از هنرمندان نمایش استان، پیشکسوتان و خانواده مرحوم عباد. پنجشنبه/ ۱۷ اردیبهشت/ مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم(ص) /  تصاویر از احمد مدنی ادامه مطلب »