کلوپ نمایش

با هدف توسعه هنر نمایشی

اولین نشست نقد و بررسی نمایش «پنجره‌ها» با حضور کارشناسان در پارسیان برگزار شد

اولین نشست نقد و بررسی نمایش پنجره‌ها با حضور کارشناسانی از مرکز استان و شهرستان‌های همجوار با هدف توسعه هنر نمایشی در پارسیان برگزار شد. ادامه مطلب »

دبیرهجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی کشور:

پنج هنرمند آثار جشنواره تئاتر دانشگاهی را در کیش داوری می کنند

دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی کشوربا بیان اینکه جزیره کیش از روز شنبه میزبان اجرای آثار 20 گروه نمایشی خواهد بود افزود : پنج هنرمند برجسته آثار این دوره از جشنواره را داوری خواهند کرد . ادامه مطلب »

رئیس اداره ارشاد پارسیان خبر داد:

آرش تیرکمان‌گیر توسط داوران و کارشناسان استان بازبینی شد

نمایش «آرش تیرکمان گیر» به کارگردانی و نویسندگی ناصر دلدار با محتوای طنز به عنوان اولین نمایش حرفه‌ای طنز شهرستان مورد بازبینی داوران استانی قرار گرفت ادامه مطلب »

با مشارکت هنرمندان تراز اول

آغاز تولید فیلم بلند «پلیتی پلیسیر» در جنوب کشور

فرشته محیط بان شهرستانی است که بر اثر پاره مشکلات به لامرد نقل مکان می کند و در لامرد با خانواده منصور ( جوانی بد شانس ) آشنا میشود و این آشنایی حوادثی جالب و طنز را رقم میزند ادامه مطلب »

به قلم عبدالحمید حیاتی و بکریک سبز!!!

پارسیان در سالیانی بس دور / قسمت اول

پارسیان در سالیانی بس دور قسمت اول ( هر آنچه در این مقال از نظر خوانندگان ، رانندگان ، دارندگان و ….. خلاصه هر آدم بیکاری که در این بلبشو تحریم و مذاکرات و گرونی مرغ و امثالهم وقت اضافی آورده ، می گذرد و شمایی که این چرندیات را به گوش جان نیوش می کنید بدانید این بخشی از ... ادامه مطلب »

رئیس ارشاد پارسیان خبر داد:

برگزاری نخستین دوره تخصصی تئاتر در پارسیان

دور جدید آموزش تئاتر با حضور کارگردان مطرح استان علیرضا داوری در سالن آمفی تئاتر کوثر پارسیان بر گزار شد به گزارش پایگاه خبری بادگیر از پارسیان، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان از آغاز دور جدید آموزش تئاتر زیر نظر هنرمندان و کارشناسان مطرح استان خبر داد. وی در این خصوص گفت: با توجه به ... ادامه مطلب »

سرپرست ارشاد بستک خبر داد:

برگزاری کارگاه های آموزشی تئاتر در شهرستان بستک

همزمان با اجرای عموم نمایش “دیدار به ماه و آینه” از ۲۷ تا ۳۰بهمن ماه در شهرستان بستک دوره های آموزشی تئاتر به دعوت از گروه تئاتر فانوس بستک نیز برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، این کارگاه های آموزشی در دو نوبت صبح و عصر ... ادامه مطلب »

با هنرمندی عکاس دوم کشوری استاد احمد مدنی

گزارش تصویری نمایش دیدار به ماه و آیینه

به گزارش پایگاه خبری بادگیر نمایش دیدار به ماه و آیینه پس از سه روز اجرا و استقبال خوب مردم هنر دوست شهرستان شب گذشته به کار خود پایان داد تا راه اجراهای این نمایش در استانها و شهرستانهای همجوار هموار گردد. ادامه مطلب »

سرپرست اداره ارشاد بستک خبر داد:

پایان ۳ شب اجرای نمایش «دیدار به ماه و آیینه» در بستک

نمایش «دیدار به ماه و آیینه» کاری از گروه هنری فانوس با موضوع آیینی سنتی به مدت سه شب در بستک روی صحنه می رود به گزارش پایگاه خبری بادگیر از بستک، کاظم قاسم زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان از پایان اجرای عموم نمایش با عنوان «دیدار به ماه و آیینه» در بستک خبر داد. وی ... ادامه مطلب »

توسط کارگردان جوان بستکی

«منطقه صفر سخیداد» نیمه دوم بهمن به روی صحنه می‌رود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک گفت: نمایش «منطقه صفر سخیداد» توسط کارگردان و هنرمند جوان بستکی نیم دوم بهمن ماه جاری به روی صحنه می‌رود. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، حجت‌الاسلام عبدالرضا شیبانی سه‌شنبه شب در نشست کارگروه تئاتر شهرستان در خصوص نمایش «منطقه صفر سخیداد» اظهار داشت: این نمایش توسط دومین کارگردان زن شهرستان در حال آماده‌سازی ... ادامه مطلب »

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بستک عنوان کرد

بهار فعالیتهای نمایشی با فعالیت ۴ گروه در بستک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بستک گفت: چهار گروه نمایشی در این شهرستان فعالیت خوب و منسجمی را آغاز کرده‌اند.  به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل خبرگزاری فارس از بستک، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا شیبانی صبح امروز در هفتمین نشست کارگروه تخصصی نمایش شهرستان از آغاز فعالیت چهار گروه نمایشی در بستک خبر داد. وی گفت: تا قبل از ... ادامه مطلب »

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بستک خبر داد

حضور هنرمندان بستک در دوره‌های آموزشی رضا کیانیان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد بستک گفت: هنرمندان حوزه نمایش این شهرستان در دوره‌های تخصصی نمایش استاد رضا کیانیان شرکت کردند. به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل خبرگزاری فارس از بستک، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا شیبانی صبح امروز در نشستی از برگزاری دوره تخصصی آموزش نمایش توسط استاد رضا کیانیان خبر داد. وی افزود: با توجه به تعامل خوبی که ... ادامه مطلب »

رئیس انجمن نمایش شهرستان بستک خبر داد:

دعوت از کارگردانان حرفه ای نمایش استان توسط معاونت پرورشی آموزش و پرورش منطقه جناح

علیرضا داوری و رضا غریب زاده دو تن از پر افتخار ترین کارگردانان نمایش استان و کشور در جمع دانش آموزان نمایش آموزش و پرورش منطقه جناح. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، حسن اماسه رئیس انجمن نمایش شهرستان بستک از حضور علیرضا داوری و رضا غریب زاده به دعوت معاونت پرورشی آموزش و پرورش منطقه جناح در جمع دانش آموزان ... ادامه مطلب »

رئیس انجمن هنرهای نمایشی بستک خبر داد:

آغاز دور جدید تمرینات نمایش «دیدار به ماه و آئینه» در بستک

دور جدید تمرینات نمایش دیدار به ماه و آیینه به کارگردانی خانم فریبا آذر در سالن آمفی تئاتر پیامبر اعظم(ص) بستک آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر حسن اماسه رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بستک در این خصوص گفت: بعد از حضوری موفق در بیست و ششمین جشنواره تئاتر هرمزگان هنرمندان گروه فانوس دور جدید تمرینات خود را جهت ... ادامه مطلب »

در گفتگو با هنرمند نام آشنای استان عقیل پورعبدالله مربی تئاتر بستک عنوان شد:

به نظر من تئاتر نمی تواند صرفاً مختص قشر خاصی از افراد جامعه باشد

گفتگویی صمیمی با هنرمندی که افتخار خود را آموزش می داند و معتقد است هنوز راه های فراوانی برای پیمودن در پیش دارد… بادگیر: لطفاً مختصری در مورد خود و فعالیت های نمایشی تان تشریح نمایید اینجانب عقیل پور عبدالله متولد سال ۱۳۶۲ استان هرمزگان، شهرستان رودان دارای مدرک کارشناسی معماری و دیپلم حسابداری می باشم. بنده فعالیت هنری خود ... ادامه مطلب »