بایگانی نویسنده: badgirnews

دغدغه انجمن عکاسان استان:

آقای استاندار ما به همت شما امید داشتیم!

  با نام و یاد خداوند بزرگ و بخشایشگر جناب آقای همتی استاندار محترم هرمزگان با درود و احترام به گزارش پایگاه خبری بادگیر نیوز ،همانطور که اطلاع دارید در روزهای اخیر انتشار خبری از سوی یکی از هنرمندان عکاس کشور به عنوان مشاور فرهنگی هنری و مدیریت پروژه‌ای سینمایی از سوی شما، نگرانی‌هایی را در جامعه هنری استان هرمزگان ... ادامه مطلب »

اعلام نتیایج دومین جشنواره ملی عکس پارسیان/ رئیس اداره ارشاد پارسیان: عکاسان پیامبران جلوه های جمال خداوند هستند

محمود اسدی از پایان و اعلام نتایج دومین جشنواره ملی فروردین عکس پارسیان خبر داد و گفت: عکاسان می توانند زیبایی های خلقت را از دریچه دوربین به خوبی نشان بدهند پس آنان پیام رسانان جلوه های جمال خداوند هستند. ادامه مطلب »

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:

باید دست مفسدین عرصه صید و صیادی کوتاه شود

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به گلایه‌ها و نارضایتی صیادان هرمزگان از فعالیت کشتی‌های چینی گفت: باید دست مفسدینی که در عرصه صید سنتی اخلال ایجاد کرده‌اند کوتاه شود. ادامه مطلب »

قدمت «تل پرگو» پارسیان به دوران اشکانی باز میگردد

عضو هیات علمی دانشگاه شیراز و متخصص باستان شناسی دوره ایران باستان گفت: براساس کاوش های صورت گرفته در ۴۰ روز گذشته قدمت منطقه «تل پرگو» شهرستان پارسیان در غرب هرمزگان به دوران اشکانی می رسد. علیرضا عسکری چاوردی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این کاوش ها پس از دریافت مجوز از پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ... ادامه مطلب »

یادداشت به بهانه سالروز انقلاب فرهنگی

فرهنگ بی فرهنگی

دوم اردیبهشت سالروز اعلام انقلاب فرهنگی نام‌گذاری شده است و رشد کار فرهنگی در کشور پاسخگوی نیاز فعلی جامعه نیست. ادامه مطلب »

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان:

هیچ ایرانی برای استفاده از مزایای ساحل ما در خلیج فارس نیز به ویزا ندارد/ وزیر اطلاعات برای زیاده خواهی های عده ای خاص منصوب نشده اند

خطیب نماز جمعه شهر پارسیان نصبت به زمزمه های مجدد الحاق بخشی از پارسیان به شهرستان لامرد واکنش نشان داد و گفت: مردم ما به هيچ وجه اجازه تعدي به شهرستان را نمي دهند. ادامه مطلب »

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس:

نمی‌پذیرم فرصت اشتغال در صنایع به غیر بومی‌ها داده شود

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ‌زنی ۶ و نیم کیلومتر جاده در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بر استخدام نیروهای بومی شهرستان پارسیان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از خبرگزاری فارس از پارسیان، ناصر شریفی پیش‌ از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی یکی از پروژه‌های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، اظهار کرد: ... ادامه مطلب »

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس: نمی‌پذیرم فرصت اشتغال در صنایع به غیر بومی‌ها داده شود

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ‌زنی ۶ و نیم کیلومتر جاده در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بر استخدام نیروهای بومی شهرستان پارسیان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از خبرگزاری فارس از پارسیان، ناصر شریفی پیش‌ از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی یکی از پروژه‌های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان، اظهار کرد: ... ادامه مطلب »

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان:

اولویت اشتغال با جوانان شهرستان پارسیان است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: تا پایان سال بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهیم کرد و احتساب اشتغالی که در گذشته ایجاد شده می‌توان جشن هزار نفری اشتغال‌زایی منطقه ویژه را برگزار کرد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از خبرگزاری فارس از پارسیان، حسن شاهرخی پیش از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی یکی ... ادامه مطلب »

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان: اولویت اشتغال با جوانان شهرستان پارسیان است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: تا پایان سال بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهیم کرد و احتساب اشتغالی که در گذشته ایجاد شده می‌توان جشن هزار نفری اشتغال‌زایی منطقه ویژه را برگزار کرد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، به نقل از خبرگزاری فارس از پارسیان، حسن شاهرخی پیش از ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی یکی ... ادامه مطلب »

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان خبر داد:

هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری «خلیج‌فارس» در بندرعباس برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری هشتمین جشنواره بین المللی فرهنگی - هنری خلیج فارس در بندرعباس خبر داد. ادامه مطلب »

جزئیات جدیدترین بخشنامه ترخیص خودرو+سند

مدیرکل مرکز واردات و امور و مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه‌ای درخصوص واردات و ترخیص خودرو شرایط جدیدی را لحاظ کرده است. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، مدیرکل مرکز واردات و  امور و مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه‌ای درخصوص واردات و ترخیص خودرو شرایط جدیدی را لحاظ کرده است. براساس اطلاعات این بخشنامه که از سوی ... ادامه مطلب »

اگر دستگاه های فرهنگی و هنری استان اصلاح نشوند برخورد جدی در راه است/ رونق و انسجام خوبی در دستگاه های فرهنگی استان وجود ندارد

جمع بودجه فرهنگی کشور رقم بالایی است اما آن‌قدر سازمان‌های موازی وجود دارد که منابع را خرد کرده و خروجی خوبی وجود ندارد. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، همتی، استاندار هرمزگان در نشست صمیمی با هنرمندان و فعالان فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان گفت: متاسفانه رونق و انسجام خوبی در دستگاه‌های فرهنگی استان نمی‌بینم بلکه شاهد رکود و بی‌انگیزگی ... ادامه مطلب »