چاپ خبر
اسماعیل بواشه، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد

به گزارش بادگیر نیوز ، اسماعیل بواشه در نطق پیش از دستور خود در یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست اظهار کرد: انتصاب مدیرکل پست استان هرمزگان را تبریک می‌گویم که این نشان‌دهنده انتصاب بیشتر نیروهای توانمند بومی است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: از رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس بخاطر سخنان ارزنده شان در جلسه شورای اداری استان که در حضور ریاست قوه قضائیه انجام شد، تقدیر می شود و امید است مسائل و مشکلات مردم و همچنین شهروندان ساکن در برخی از محلات که دغدغه اسناد مالکیت دارند برطرف شود.
بواشه گفت: شهرداری بندرعباس کمیته ای برای سرعت بخشیدن به اسناد و مالکیتی که بخشی از آن متعلق به شهرداری است تشکیل دهد تا شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان کرد:از همکارانم برای اینکه به بنده در انتخابات کمیسیون‌ها رأی ندادند تشکر می‌کنم و این مسئله از ارزش‌های بنده کم نمی‌کند و به طور جدی و مستمر نظارت خود را در بخش های عمرانی و خدماتی شهر بندرعباس انجام خواهم داد.
بواشه عنوان کرد: با توجه به اینکه به انتخابات مجلس نزدیک می شویم نباید بگذاریم بیت المال ضایع شود و درآمدی که از پرداخت عوارض مردم حاصل می شود، می بایست جهت ارائه خدمات عمومی و رضایتمندی شهروندان هزینه شود و برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد.

 

انتشار دهنده: آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*