چاپ خبر

لنج حامل ۲۶ میلیارد کالای قاچاق در پارسیان به گل نشست

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک فروند لنج حامل ۲۶ میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق در شهرستان پارسیان خبرداد.
سردار “عزیزاله ملکی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بادگیر، گفت:در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک فروند لنج تجاری حامل کالای قاچاق در اسکله جواد الائمه (ع) پارسیان پهلو گرفته، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان پارسیان با همکاری مأموران دریابانی بلافاصله به محل اعلامی اعزام که در بررسی های اولیه مشخص شد کالاهای داخل لنج با مانفیست ارائه شده مطابقت ندارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از لنج مذکور ۴تن چای،۱۸۸دستگاه کولر اسپیلت، ۳هزار و ۱۲۰ عدد لوازم آشپزخانه، ۳۰هزار متر پارچه، ۲هزار و ۴۰۰ جفت کفش، ۴۶تن برنج، ۱۲ دستگاه کولر بزرگ ایستاده، ۲۲ دستگاه کولرگازی، یک دستگاه آبسردکن، ۲ دستگاه یخچال، هزار و ۵۰۰ عدد لوازم یدکی دوچرخه و ۱۹ هزار و ۲۰۰ ثوب البسه قاچاق کشف کردند.

سردار ملکی با اشاره به اینکه ارزش محموله مذکور بنا به نظر کارشناسان ۲۶میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهم به همراه کالای کشف شده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با قدردانی از مردم، از آنان خواست درصورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس بموقع با ۱۱۰ ، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری نمایند.

2 نظر

  1. سلام
    به گل نشست یا کشف شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*