اخبار بستک

پیام تشکر غلامحسین زارعی از مردم غرب هرمزگان

امروز که این خاک مقدس را ترک می‌کنم خوشحالم که خانواده‌ای بزرگتر پیدا کرده‌ام

خانواده ای به وسعت قلبهای پاک و ساده مردم نجیب بندرلنگه، بستک و پارسیان که در اشکها و لبخندها همواره در کنارشان خواهم ماند و با خدای خود عهد میبندم مادامیکه ضجه های درد از قلب معصوم و کوچک آمنه ها در دورافتاده ترین مناطق این خاک تفتیده بر می خیزد و ودیعه پاک مردمی که مرا امین خود دانسته ... ادامه مطلب »

پیام تشکر خالد زمزم نژاد:

از حامیانم می‌خواهم به قانون تمکین کنند

ز همه حامیان بزرگوار استدعا دارم که در برابر این موضوع تمکین نموده واز هرگونه شایعه پراکنی و ابراز احساسات حساسیت زا خودداری کرده وخود را برای فعالیت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده نمایند. ادامه مطلب »

پیام قدر دانی احمدجباری از مردم غرب هرمزگان:

از مرم فهیم که شور و شعور انتخاباتی رقم زدند قدردانی می‌کنم/ از تمامی مخالفان و موافقان چنانچه کدورتی ایجاد گردید حلالیت می‌طلبم

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی از مردم قدردانی کرد. ادامه مطلب »

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس:

کاهش فقر در جامعه با گسترش خدمات به مناطق محروم میسر است/ روستاها نیازمند برنامه‌های جامع اشتغال

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش فقر در جامعه با برنامه‌ریزی موثر دولت برای گسترش خدمات به مناطق محروم میسر است و اولویت دولت در دوران پسابرجام تمرکز بر رفع محرومیت از مناطق مختلف کشور باشد. ادامه مطلب »

درد دل‌های دکتر محمد حسن‌نیا:

کاروان راه‌ نمی‌اندازم و ظاهر سازی نمی‌کنم/ کاروان راه انداختن و ظاهر سازی در رای مردم تاثیری ندارد

دکتر محمد حسن نیا با انتشار بیانیه‌ای برخی دغدغه‌های انتخاباتی خود را از جمله راه نینداختن کاروان‌های تبلیغاتی و عدم سوء استفاده از اخلاص مردم را مطرح کرد. ادامه مطلب »

شکست ائتلاف نتیجه کار غیر حرفه‌ای و اخلاقی ائتلافیون بود/ دیوانی می‌توانست برگزیده ائتلاف باشد

به مردم شریف و آگاه شهرستانهای بستک ، بندرلنگه و پارسیان به استحضار می رساند ، با عنایت به درخواست مکرر افراد زیادی از مردم این سه شهرستان مبنی بر معرفی فرد منتخب از گروه موج سوم به ائتلاف ، به عرض تمامی مردم عزیز می رساند نظر این گروه جناب آقای یوسف دیوانی بوده که متاسفانه سایر کاندیداها تمکین نکردند و باعث انشقاق و جدائی ائتلاف گردید. ادامه مطلب »

سید هاشم توانا از تبار سادات بزرگ چابنارد+ بیوگرافی و پوستر

مهندس سید هاشم توانا متولد ١٣۶٣ اهل روستای چاه بنارد شهرستان بستک و از سادات گوده می باشد.وی کارشناس ارشد مهندسی معماری است و در مقطع دکتری تخصصی معماری دانشگاه آزاد اسلامی نیز قبول شده است. ادامه مطلب »

اهداف حضور غلامحسین زارعی در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان+ بنر و برنامه‌ها

از مهمترین اهداف غلامحسین زارعی را میتوان به تدوین سند جامع توسعه غرب هرمزگان در بخشهای بهداشت و درمان ، اشتغال ، آموزش ، کشاورزی ، صید و صیادی ، بازرگانی و گمرکات ، حمل و نقل ، ارتباطات ، صنعت ، مسکن ، گردشگری ، تربیت بدنی و سایر زیرساخت ها جهت نیل به توسعه و تحقق رفاه عمومی که حق همگانی مردم فهمیم ، مومن و ولایتمدار این حوزه است می باشد. ادامه مطلب »

اولین فعالیت تبلیغات انتخاباتی غرب هرمزگان به نام ناصر شریفی رقم خورد/ دفتر مرکزی شریفی در بستک آغاز به کار کرد+ تصاویر

هواداران شریفی اعتقاد دارند «حاج ناصر» تا پایان کارزار انتخابات در صحنه باقی خواهد ماند و یکی از شانس‌های جدی ورود به مجلس دهم خواهد بود. ادامه مطلب »

به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا:

بازی اصلاح طلبان غرب هرمزگان در زمین بی اعتمادی

باج‌خواهی سیاسی اصلاح طلبان غرب هرمزگان از دولت و دخالت در عزل و نصب‌های مدیران توانمند چهره منفعت طلبی این جریان سیاسی را نمایان کرده لذا کاندیداهای قوی حاضر به قرار گرفتن در لیست آنان نیستند. ادامه مطلب »

ناصر شریفی تأیید شد:

جدی‌ترین حامی گذشته و رقیب کنونی جباری پا به عرصه انتخابات گذاشت

ناصر شریفی به عنوان جدی‌ترین حامی جباری در دوره‌های گذشته به عنوان جدی‌ترین رقیب جباری در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی پا به عرصه تبلیغات انتخاباتی خواهد گذاشت. به گزارش پایگاه خبری بادگیر، ناصر شریفی نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر تایید صلاحیت خود گفت : قبل از هر سخن با خشوع تمام سجده شکر می ... ادامه مطلب »