اخبار بستک

پیام تشکر غلامحسین زارعی از مردم غرب هرمزگان

امروز که این خاک مقدس را ترک می‌کنم خوشحالم که خانواده‌ای بزرگتر پیدا کرده‌ام

خانواده ای به وسعت قلبهای پاک و ساده مردم نجیب بندرلنگه، بستک و پارسیان که در اشکها و لبخندها همواره در کنارشان خواهم ماند و با خدای خود عهد میبندم مادامیکه ضجه های درد از قلب معصوم و کوچک آمنه ها در دورافتاده ترین مناطق این خاک تفتیده بر می خیزد و ودیعه پاک مردمی که مرا امین خود دانسته ... ادامه مطلب »

پیام تشکر خالد زمزم نژاد:

از حامیانم می‌خواهم به قانون تمکین کنند

ز همه حامیان بزرگوار استدعا دارم که در برابر این موضوع تمکین نموده واز هرگونه شایعه پراکنی و ابراز احساسات حساسیت زا خودداری کرده وخود را برای فعالیت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده نمایند. ادامه مطلب »

پیام قدر دانی احمدجباری از مردم غرب هرمزگان:

از مرم فهیم که شور و شعور انتخاباتی رقم زدند قدردانی می‌کنم/ از تمامی مخالفان و موافقان چنانچه کدورتی ایجاد گردید حلالیت می‌طلبم

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی از مردم قدردانی کرد. ادامه مطلب »

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس:

کاهش فقر در جامعه با گسترش خدمات به مناطق محروم میسر است/ روستاها نیازمند برنامه‌های جامع اشتغال

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش فقر در جامعه با برنامه‌ریزی موثر دولت برای گسترش خدمات به مناطق محروم میسر است و اولویت دولت در دوران پسابرجام تمرکز بر رفع محرومیت از مناطق مختلف کشور باشد. ادامه مطلب »

درد دل‌های دکتر محمد حسن‌نیا:

کاروان راه‌ نمی‌اندازم و ظاهر سازی نمی‌کنم/ کاروان راه انداختن و ظاهر سازی در رای مردم تاثیری ندارد

دکتر محمد حسن نیا با انتشار بیانیه‌ای برخی دغدغه‌های انتخاباتی خود را از جمله راه نینداختن کاروان‌های تبلیغاتی و عدم سوء استفاده از اخلاص مردم را مطرح کرد. ادامه مطلب »

شکست ائتلاف نتیجه کار غیر حرفه‌ای و اخلاقی ائتلافیون بود/ دیوانی می‌توانست برگزیده ائتلاف باشد

به مردم شریف و آگاه شهرستانهای بستک ، بندرلنگه و پارسیان به استحضار می رساند ، با عنایت به درخواست مکرر افراد زیادی از مردم این سه شهرستان مبنی بر معرفی فرد منتخب از گروه موج سوم به ائتلاف ، به عرض تمامی مردم عزیز می رساند نظر این گروه جناب آقای یوسف دیوانی بوده که متاسفانه سایر کاندیداها تمکین نکردند و باعث انشقاق و جدائی ائتلاف گردید. ادامه مطلب »

سید هاشم توانا از تبار سادات بزرگ چابنارد+ بیوگرافی و پوستر

مهندس سید هاشم توانا متولد ١٣۶٣ اهل روستای چاه بنارد شهرستان بستک و از سادات گوده می باشد.وی کارشناس ارشد مهندسی معماری است و در مقطع دکتری تخصصی معماری دانشگاه آزاد اسلامی نیز قبول شده است. ادامه مطلب »

اهداف حضور غلامحسین زارعی در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان+ بنر و برنامه‌ها

از مهمترین اهداف غلامحسین زارعی را میتوان به تدوین سند جامع توسعه غرب هرمزگان در بخشهای بهداشت و درمان ، اشتغال ، آموزش ، کشاورزی ، صید و صیادی ، بازرگانی و گمرکات ، حمل و نقل ، ارتباطات ، صنعت ، مسکن ، گردشگری ، تربیت بدنی و سایر زیرساخت ها جهت نیل به توسعه و تحقق رفاه عمومی که حق همگانی مردم فهمیم ، مومن و ولایتمدار این حوزه است می باشد. ادامه مطلب »

اولین فعالیت تبلیغات انتخاباتی غرب هرمزگان به نام ناصر شریفی رقم خورد/ دفتر مرکزی شریفی در بستک آغاز به کار کرد+ تصاویر

هواداران شریفی اعتقاد دارند «حاج ناصر» تا پایان کارزار انتخابات در صحنه باقی خواهد ماند و یکی از شانس‌های جدی ورود به مجلس دهم خواهد بود. ادامه مطلب »

به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا:

بازی اصلاح طلبان غرب هرمزگان در زمین بی اعتمادی

باج‌خواهی سیاسی اصلاح طلبان غرب هرمزگان از دولت و دخالت در عزل و نصب‌های مدیران توانمند چهره منفعت طلبی این جریان سیاسی را نمایان کرده لذا کاندیداهای قوی حاضر به قرار گرفتن در لیست آنان نیستند. ادامه مطلب »