اخبار پارسیان

جشن اشتغال‌زایی یک هزار نفری صنایع انرژی بر پارسیان در سال آینده/ از سرمایه‌گذاران بومی در حوزه صنعت استقبال می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از خبرگزاری فارس، حسن شاهرخی امشب در جمع مدیران اجرایی و معتمدان شهرستان پارسیان، اظهار کرد: بندر منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان با ۴۰ میلیون‌تن ترافیک باری با کشتی‌های ۷۰  و ۱۰۰ هزار تنی دومین بندر بزرگ تجاری کشور خواهد شد. وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به سه زیرساخت مهم بندر، ... ادامه مطلب »

شهردار پارسیان خبر داد:

ساماندهی بازار ماهی فروشان شهر پارسیان

شهردار پارسیان از ساماندهی بازار ماهی فروشان این شهر خبر داد.   محمود مولوی در گفت و گو با خبرنگاران در پارسیان اظهار داشت: ماهی فروشی در شهر و شهرستان پارسیان به صورت سنتی صورت می گرفت و موتور سواران ماهی ها را حمل کرده و در هر نقطه از شهر بساط ماهی فروشی پهن می کردند.   وی افزود: ... ادامه مطلب »

تیم فوتسال بانوان انرژی بر پارسیان مقام سوم کشوری را به خود اختصاص داد

تیم فوتسال بانوان انرژی بر پارسیان مقام سوم کشوری را به خود اختصاص داد به گزارش پایگاه خبری بادگیر، تیم فوتسال بانوان پارسیان در استان گیلان مقام سوم کشور را به خود اختصاص داد. در این مسابقات که با حضور شش تیم برتر کشور برگزار شد تیم انرژی بر پارسیان با قبول سه شکست و به دست آوردن سه پیروزی ... ادامه مطلب »

کاری زیبا در حاشیه صنعت

برپایی نماز جماعت وحدت در سایت انرژی بر پارسیان

زندگی مسالمت آمیز همراه با وحدت و مودت در شهرستان پارسیان باعث شد این وحدت در حاشیه فعالیت های صنعتی نیز خودنمایی کند و نماز جماعت کارکنان صنایع انرژی بر پارسیان متأثر از وحدت به صورت چرخشی توسط امامان جماعت شیعه و سنی اقامه شود. ادامه مطلب »

مدیرعامل صنایع انرژی بر پارسیان عنوان کرد:

مدیران شهرستانی و استانی خود را برای اتفاقی بزرگ در صنایع انرژی بر پارسیان آماده کنند/ تعیین تکلیف اراضی صنایع و احقاق حقوق مردم

مهندس شاهرخی مدیرعامل صنایع انرژی بر پارسیان طی بازدید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از فعالیت های صنایع انرژی بر پارسیان اظهار داشت: در سال 1388 منطقه ویژه اقتصادی پارسیان مصوبه خود را از دولت و نهایتا مجلس به عنوان یک قانون برای تأسیس دریافت کرد. ادامه مطلب »

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در بازدید از صنایع انرژی بر پارسیان با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) عنوان کرد:

مدیریت را به کسانی بسپارید که از «بیوت صالحه» هستند/ حمایت سلبی و ایجابی دستگاه قضا از صنعت

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در بازدید از صنایع انرژی بر پارسیان ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در منطقه مدیریت را حق افرادی دانست که از بیوت صالحه هستند. ادامه مطلب »

چشم انداز خلیج فارس/ پارسیان ساحل کلو و نایبند در عسلویه+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بادگیر استان هرمزگان در کرانه شمالی خلیج فارس جلوه های زیبایی از ساحل صخره ای، ماسه ای و مرجانی را در خود جای داده و این ظرفیت می تواند زمینه های اشتغال را فراهم کند. شهرستان پارسیان اما ساحلی بکر و صخره ای دارد که در استان بی مانند است. نزدیکی پارسیان به فرودگاه عسلویه و ... ادامه مطلب »

شهردار پارسیان خبر داد:

آغاز مرمت حفاری های معابر محله احشام شهر پارسیان/ آغاز حفاری ها در شهر پارسیان+ تصاویر

شهردار پارسیان از آغار پروژه مرمت و بازسازی حفاری های ناشی از لوله گذاری گاز در محله احشام خبر داد و گفت: در صورت تأمین مصالح مرمت حفاری ها طی یک هفته آینده به پایان می رسد. ادامه مطلب »