چاپ خبر
مشاورعالی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

کیش یکی از مستعد ترین مناطق برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی است

مشاورعالی مدیرعامل منطقه آزاد کیش وجود فرصت های قانونی ، موقعیت مناسب جغرافیایی ، امکانات و تسهیلات در این منطقه را ظرفیت های خوبی برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی بویژه در حوزه بین الملل دانست.

81625013-6482222

به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از ایرنا ، رسول کشت پور چهارشنبه در مراسم آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و عمران کیش اظهار داشت: منطقه آزاد کیش به عنوان کارگزار دولت تدبیر و امید می تواند با بهره مندی از راهکارهای علمی و توان تخصصی در این نمایشگاه سطوح کیفی فعالیت های عمرانی خود در راستای رونق جزایر کیش، هندورابی و فارور بزرگ و کوچک افزایش دهد.

وی یاد آور شد: منطقه آزاد کیش به دلیل فرصت های قانونی ، موقعیت مناسب جغرافیایی ، امکانات و تسهیلات یکی از مناسب ترین و قابل ترین مناطق برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی بویژه در حوزه های بین المللی است.

کشت پور وجود قوانین و مقرارت تسهیل کننده امور بانکی ، تردد اتباع خارجی و بهره مندی از فضای خوب نمایشگاهی را از دیگر دلایل مناسب بودن این منطقه برای برگزاری نمایشگاه ها عنوان کرد.

وی اظهار داشت: به دلیل توجه سرمایه گذاران و داشتن منابع سرمایه ای وسیع و تفکر توسعه محور کارگاهی بزرگ در حوزه ساخت و ساز فیزیکی است و جذابیت زیادی برای فعالان عرصه ساختمان و عمران دارد از این روز یازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش می تواند با در آمیختن ویژگی های منحصر بفرد و مزیت های ذکر شده به ارتقا سطح کمی و کیفی این صنعت در مسیر توسعه کمک کند.

مشاور عالی منطقه آزاد کیش اضافه کرد : خوب است متخصصان و کارشناسان با بهره مندی از تجارب کشورهای پیشرفته جهان و با نگاه به امکانات و تفاوت های فرهنگی و اقلیمی گام های بلندی در راستای توسعه فناوری های روز ساختمان و مطابقت آن با استاندارهای جهانی بردارند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش که سه شنبه شب افتتاح شده تا هشتم خرداد ماه پذیرای علاقمندان به این حوزه است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*