چاپ خبر
کیش تا پایان خرداد جزیره بچه‌هاست

آغاز جشنواره‌ای به شیرینی آب‌نبات چوبی در کیش

جشنواره جزیره آب‌نبات چوبی با برگزاری برنامه‌های متنوع کودکانه در کیش آغاز شد.
خبرگزاری فارس: آغاز جشنواره‌ای به شیرینی آب‌نبات چوبی در کیش

به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جشنواره جزیره آب‌نبات چوبی با برگزاری جشن‌ها، نمایش‌ها، کنسرت‌ها و مسابقات کودکانه از یکم خرداد در کیش آغاز شد.

جنگ بستنی، جزیره گنج، فستیوال شهر شکلات، اجرای کنسرت حشرات، نمایش خروس زری و پیرهن پری، مسابقات آب‌پاشی و کیک‌خوری، بادی مارینا، بازدید از پارک دلفین‌ها، آموزش عروسک گردانی، نمایش عروسک‌های غول‌پیکر، نمایش میشه گرگ نباشم و برنامه استقبال فرودگاهی از کودکان با عروسک تکم از جمله برنامه‌های شاد و مفرح جشنواره جزیره آب‌نبات چوبی در جزیره کیش است که تا سی‌ام خرداد ادامه دارد.

این برنامه‌ها ساخته و پرداخته بزرگان عرصه برنامه‌سازی کودک در کشور است تا با ایجاد فضای شادی علاوه بر افزایش روحیه نشاط در خانواده‌ها، همکاری و تعامل اعضای خانواده نیز بیشتر شود.

برنامه‌های جشنواره جزیره آب نبات چوبی در ساعات متفاوت و در بخش‌های مختلف کیش شامل بازارها، مراکز تفریحی و گردشگری، سواحل و خیابان‌ها برگزار می‌شود تا علاوه بر دسترسی آسان و ایجاد تنوع، خانواده‌ها براساس سلایق و علاقمندی فرزندانش از این برنامه‌ها لذت ببرند.

جشنواره جزیره آب‌نبات چوبی برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود تا مفاهیم صحیح و مهارت‌های زندگی در خلال بازی و تفریح به کودکان کشورمان آموزش داده شود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*