چاپ خبر

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان: شهدا رمز عزت و سربلندی ایران اسلامی هستند/تداوم راه شهدا وظیفه خطیر مردم و مسئولین است

به گزارش بادگیر نیوز رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان هرمزگان ضمن حضور در گلزار شهدای شهرستان بندرعباس با آرمان‌های امام راحل عظیم الشأن (ره) تجدید میثاق و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام نمودند.

همچنین علی صالحی و دیگر مسئولان قضائی استان هرمزگان با قرائت فاتحه و اهدای گل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی برای ارواح طیبه شهیدان علو درجات را مسئلت کردند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان دراین مراسم ضمن گرامیداشت چهلمین و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با اشاره به اینکه شهدا برای رسیدن به مدارج عالی کمال از تمامی تعلقات دنیوی دست کشیدند، اظهار داشت: شهیدان برای رسیدن به معشوق خود دلبستگی‌های دنیا را پشت سر گذاشتند و به سوی منزلگاه ابدی رهسپار شدند و به همین واسطه شهدا رمز عزت و سربلندی ایران اسلامی هستند.

وی اطاعت از خداوند متعال، پیروی از ولایت فقیه، دفاع از میهن اسلامی و مقابله با دشمنان را مهمترین میراث شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی عنوان نمود و خاطر نشان ساخت:شهدا با درک این حقایق و نثار جان شیرین خود زمینه حفظ کیان نظام اسلامی را فراهم ساختند.

این مقام قضایی در ادامه افزود: درک اهداف و تداوم راه شهدا وظیفه خطیر مسئولین است، زیرا شهیدان در زمانه خود به درستی و با احساس مسئولیت تکالیف خود را ادا نمودند و هم اکنون بازماندگان از قافله شهدا وظیفه انتقال پیام ارزشمند آنان در پاسداشت ارزش‌ها و ارائه خدمت صادقانه به ملت بزرگ ایران را عهده دار می‌باشند.

انتشار دهنده /آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*