چاپ خبر
معاون فرماندار خمیر:

سمن‌ها نقش تاثیرگذاری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند

به گزارش بادگیر نیوز؛چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خمیر ظهر امروز با موضوع شکل گیری سازمان های مردم نهاد و گزارش طرح اوقات فراغت به ریاست معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری خمیر برگزار شد.

معاون فرماندار خمیر به نقش محوری سازمان‌های مردم نهاد و فعالان اجتماعی در جامعه اشاره کرد و افزود: سمن‌ها با برخورداری از توان و کارآیی بالا در خدمت به مردم تلاش می‌کنند و مطالبه گری و پیگیری امور اجتماعی و فرهنگی توسط آنان مطرح می‌شود.

وی ادامه داد:سمن‌ها نقش تاثیرگذاری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند و بدون مشارکت و حضور داوطلبانه آنان هیچ‌یک از مشکلات به خصوص آسیب‌های اجتماعی حل نخواهد شد.

فرزاد دهقانی بر لزوم تقویت فعالیت سمن‌ها در شهرستان تأکید کرد و گفت: یکی از راهکارهای کمک به تقویت این فعالیت‌ها ، تسهیل صدور مجوز آنان است.

این مسئول در ادامه با اشاره به موازی کاری در برخی از برنامه‌های جوانان از جمله طرح اوقات فراغت گفت: دستگاه‌هایی که در حوزه جوانان فعالیت می‌کنند، باید فعالیت‌شان در راستای هم‌افزایی برای رسیدن به اهداف مشترک باشد و بدون شک با این اقدام می‌توان در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای نمود.

۱۱۶۵۰ جوان مابین رده سنی ۱۸-۲۹ سال وجود دارد که بیشتر آنان در مرکز شهرستان سکونت دارند.

 

انتشار دهنده: آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*