چاپ خبر

دستگیری کلاهبردار حرفه ای با ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری در هرمزگان

به گزارش بادگیر نیوز؛سرهنگ “عبدالمجید کرمی” گفت :درپي وصول يك فقره پرونده مبنی بر فروش مال غير وجعل وكلاهبرداري به پلیس آگاهی، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود : مالباخته در تحقيقات اولیه اظهار داشت در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ طبق مبايعه نامه يك واحد آپارتمان مسكوني به مبلغ ۲۳۰ ميليون تومان از” ارسطو ج” خريداري و مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان از قیمت معامله رابه فروشنده پرداخت کردم ومقرر شد در یکم مهرماه سال ۹۷ نامبرده نسبت به انتقال سند ملك مذكور بنام بنده اقدام کند.

این مسئول انتظامی اظهارداشت: مالباخته در ادامه عنوان کرد پس از آن فروشنده متواري و جوابگوي بنده نبوده است که با بررسي و تحقيقات صورت گرفته مشخص شد ملك مذكور توسط اجرائيات اداره ثبت اسناد و املاك به مزايده گذاشته شده و بانك مدعي آن مي باشد و متهم با علم به اين موضوع اقدام به فروش ملك كرده است .

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان خاطر نشان کرد : درحين رسيدگي به پرونده تعدادی از شهروندان با طرح شكايت هاي متعددعليه متهم به اتهام كلاهبرداري وفروش مال غير و تحصيل مال از طريق نامشروع اقدام به شکایت کردند كه با وصول پرونده هاي مربوطه به اين پليس با توجه به متواري بودن متهم و حساسيت موضوع ، مجوز قضائي لازم جهت جلب و دستگيري متهم اخذ شد.

سرهنگ کرمی تصریح کرد : با بهره گيري از شیوه های پلیسی و استفاده از امكانات فني موجود متهم و محل اختفاء وسكونت وي درتهران شناسايي و اکیپی از ماموران با اخذ نيابت قضائي به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه نامبرده را در مخفیگاهش دستگير و با انجام تشريفات قانوني لازم و با صدور قرار بازداشت موقت جهت انجام تحقيقات تکمیلی و مواجهه حضوري به بندرعباس انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان افزود : تاكنون تعداد ۲۳ نفرشاكي که جمعا مبلغ ۱۰ میلیارد تومان توسط متهم از آنان کلاهبرداری شده شناسايي و پرونده در دستگاه قضائی و انتظامی استان تحت پیگیری است.

انتشار دهنده :آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*