چاپ خبر
فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

دخالت ها در امور شورا باعث ایجاد تنش می شود و کار خدمات رسانی به شهروندان مختل می شود/ یکی از وظایف اعضای شورای شهر نظارت بر کار شهرداری است

به گزارش بادگیر نیوز؛  فاطمه جراره در یکصد و سی و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور گفت: به عنوان یک شهروند از حضور رئیس قوه قضاییه به هرمزگان اظهار تقدیر و تشکر می کنم و همچنین به رئیس دادگستری هرمزگان و همکارانش بابت تقدیر ریاست قوه ی قضائیه به جهت کار مداوم و شبانه روزی تبریک می گویم.
فاطمه جراره اظهار کرد: از شهرداری بندرعباس و مسکن و شهرسازی و سایر دستگاههای ذی مدخل در مورد تعیین تکلیف وضعیت اسناد مالکیت بندرعباس درخواست می شود در درجه اول گره از کار مردم رفع نمایند و ثانیاً برای حفظ بیش از پیش آبروی نظام، در این امر تا سرحد ممکن یاری رسانند.
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: در هفته ای که گذشت بخش کوچکی ازاختلافات شورا و یا کم لطفی های درون شورا، به رسانه ها درز پیدا کرد، و به مردمی که ما را انتخاب کردند و میلیاردها بودجه سالیانه را به ما داده اند تا بر آن نظارت کنیم، جفا شده است ونباید ماموریت اصلی خود که نمایندگی مردم است را فراموش کنیم.
وی تصریح کرد: شورای شهر نظارت بر بودجه ای که مردم به عنوان عوارض به شهرداری بندرعباس پرداخت می کنند به عهده دارد و نکند خدای ناکرده کسانی که وظیفه شان نظارت بر شهرداری است تبدیل به مهره شهرداری شود و شهرداری که وظیفه اش نظارت بر پیمانکار است نکند مهره پیمانکار شود.، منافع مردم را نادیده بگیرد، باید از خداوند کمک بخواهیم در این زمینه ما را یاری کند.
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس عنوان کرد: از اعضای شورا می خواهم هرآنچه در انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون های شورا پیش آمد را فراموش کنند و دقت کافی در نظارت بر عملکرد شهرداری و سازمان های زیر مجموعه داشته باشند.
جراره در پایان افزود: به مجموعه شهرداری و هرکس که این اجازه را به خود می دهد در کار شورا دخالت کند تذکر می دهم، هیچکس نباید در امور شورا دخالت کند و این دخالت ها باعث ایجاد تنش می شود و کار خدمات رسانی به شهروندان مختل می شود.

 

انتشار دهنده :آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*