چاپ خبر
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان خبر داد:

ثبت نام رایگان در مراکز برای پذیرفته شدگان بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی

به گزارش بادگیر نیوز ، دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ضمن عرض تبريك، تهنيت و شادباش به خواهران و برادران عزيزي كه در رديف پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي در دانشگاه ‌پيام‌نور، در مرحله پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ قرار گرفته اند، گفت: ثبت نام رایگان در مراکز و واحدها برای پذیرفته شدگان بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

دکتر خیری با اشاره به اینکه كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست با در دست داشتن مدارك لازم (مدارك مندرج در اطلاعيه مورخ ۹۸/۰۶/۲۳ سایت سازمان سنجش كه لينك آن در ذيل اين اطلاعيه قرار دارد) در يكي از روزهاي چهارشنبه ۹۸/۰۷/۱۰، پنج شنبه ۹۸/۰۷/۱۱يا شنبه مورخ ۹۸/۰۷/۱۳ به دانشگاه پیام نور در سراسر استان هرمزگان محل قبولي خود مراجعه نمايند.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی در کافی نت های دانشگاه و حوزه آموزش به صورت رایگان صورت می پذیرد و تشکیل پرونده انجام می شود.

دکتر خیری در پایان خاطر نشان کرد: پذیرفته شدگان در تاريخ های ثبت‌نام با در دست داشتن مدارك لازم، به مراکز واحد پذیرفته شده در سراسر هرمزگان جهت ثبت نام و انتخاب واحد مراجعه نمایند.

انتشار دهنده: آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*