چاپ خبر
فرماندار بندرعباس عنوان کرد:

كيفيت آرد و نان را در استان بالا باید برد

به گزارش بادگیر نیوز ، جلسه ساماندهی وضعیت نانوایی های شهرستان بندرعباس به رياست عزیزاله کناری فرماندار با حضور نرگس غلامپور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار و مرتضی کوهگرد مسئول تعزیرات آرد و نان فرمانداری در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید.
فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم اظهار داشت : نظارت ، بازرسی و ایجاد رقابت در نانوایی ها، تشویق نانوایی ها و افزایش بازرسی های بهداشت به صورت جدی امري ضروري است و بايد به سرعت انجام گردد.
عزیزاله کناری بیان داشت: همه ما با يك مديريت برنامه محور حركت كنيم و با نگاه مديريتي و هم انديشي و همدلي ميتوانيم كارها را ساماندهي داده و شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم.
این مقام مسئول در ادامه به نقش بازرسي ها در بهبود كيفيت و تنوع نان اشاره و خاطر نشان كرد: با بازرسي هاي منظم توسط اعضاي كارگروه از مرحله توليد تا مرحله توزيع و آموزش نانوايان مي توان نان مرغوب به مردم ارائه داد.
وي در پايان خواستار همكاري بیشتر مجموعه شركت غله ، كارخانه هاي آردسازي و اتحاديه نانوايان شد و تصریح کرد: بازدید از واحدهای نانوایی سطح شهر بطور سرزده همچنان ادامه دارد و بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، اهتمام جدي صورت پذیرد.

انتشار دهنده: آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*