چاپ خبر

کشف محموله های قاچاق ۹۵ ميلياردی در هرمزگان

به گزارش بادگیر نیوز ؛سرهنگ” عباسعلی بهدانی فرد” ، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهي استان با همکاري ماموران انتظامي شهرستان ها با تلاش شبانه روزي و اجراي طرح هاي پاکسازي نقاط آلوده و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در هفته گذشته موفق شدند ، ۵۱ دستگاه خودرو سبک و سنگين حامل کالاي قاچاق را شناسايي و توقيف کنند.

وي افزود: با تلاش همه جانبه ماموران در مدت یاد شده ۲ هزارو ۳۴۸هزار قلم انواع مواد خوراکی ، ۹۴ هزار لیتر سوخت، ۸۴۲ هزارو ۴۰۰ نخ انواع سیگار ، ۴۳ راس احشام قاچاق ، ۲ هزارو ۳۸۱ متر پارچه ، هزار و ۹۸۴ قطعه تجهیزات رایانه ای ، یک دستگاه خودرو قاچاق ، ۲۹۷ عدد لوازم یکدی خودرو مجموعا ۵۷ هزار قلم انواع کالای قاچاق کشف شد.

اين مقام انتظامي استان ، ارزش ريالي کالاهاي قاچاق کشف شده در هفته گذشته را ۹۵ ميليارد و ۵۳۴ ميليون ریال عنوان و تصریح کرد: در اين رابطه ۷۴متهم نیز دستگير و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانوني به مرجع قضائی معرفي شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه طی این مدت ۹۳ فقره پرونده کشف کالای قاچاق تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴ پرونده بالای صد میلیون تومان ، ۱۳ فقره بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان و ۷۶ فقره پرونده زیر صد میلیون تومان بوده است.

سرهنگ بهدانی فرد پدیده قاچاق را براي استان و کشور تهدید اقتصادي بزرگي دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوريت هاي پليسی ۱۱۰ ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.

انتشار دهنده :آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*