چاپ خبر

افتتاح دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در هرمزگان به ایستگاه شانزدهم رسید / برخورداری اهالی شهرستان بشاگرد از خدمات الکترونیک دستگاه قضایی

به گزارش بادگیر نیوز؛مجتبی قهرمانی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری این مراسم، پیگیری وضعیت پرونده‌ها ، عدم نیاز به حضور در دادگستری جهت ثبت انواع دادخواست و شکواییه و همچنین صرفه جویی در وقت ارباب رجوع را مهمترین دستاوردهای دفاتر خدمات الکترونیک برشمرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۵ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در مناطق مختلف استان هرمزگان در حال فعالیت می باشند ، اظهارداشت: دفتر خدمات الکترونیک قضایی بشاگرد شانزدهمین دفتر از این نوع در استان می باشد.

قهرمانی افتتاح و راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک قضایی بشاگرد را از این نظر که ساختمان دادگستری بشاگرد در این شهرستان مستقر نیست و مردم این شهر باید برای ثبت و پیگیری امور قضایی خود به شهرستان همجوار خود جاسک مراجعه کنند ، ارزشمند عنوان کرد و افزود: با افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی در بشاگرد از بسیاری از مسافرت های برون شهری مردم شریف این شهرستان کاسته خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: دادگستری استان هرمزگان پیگیر اسقرار ساختمان دادگستری بشاگرد در این شهرستان است و به محض فراهم شدن امکانات لازم از سوی مسئولان اجرایی، دستگاه قضایی استان نسبت به استقرار دادگستری بشاگرد در محل شهرستان اقدام خواهد کرد.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان هرمزگان در خاتمه اعلام کرد: شعب شورای حل اختلاف بشاگرد در سردشت و گوهران نیز از امروز به شبکه دادگستری متصل شدند و در همین راستا تجهیزات مورد نیاز در شعب مذکور نصب و آماده استفاده از سامانه مدیریت پرونده های قضایی(سمپ) گردید .

انتشار دهنده: آرزو محمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*