چاپ خبر
مدیر پارک ساحلی خلیج فارس خبر داد:

آغاز مرمت و بازسازی پارک ساحلی خلیج فارس+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بادگیر از پارسیان مسعود فیروزی مدیر پارک ساحلی خلیج فارس در گفتگو با خبرنگار بادگیر گفت: پارک ساحلی خلیج فارس در ایام تعطیل بهترین فضا برای تفریح خانواده ها هست و گردشگران زیادی از استان های همجوار میهمان این پارک هستند.

 

وی افزود: بخشهای فضای سبز، بازی کودکان، نشیمنگاه های ساحلی، بهبود روشنایی و محوطه سازی در حال حاضر در حال اجرا است و در آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیر پارک ساحلی خلیج فارس با اشاره به میزان استقبال از این پارک عنوان کرد: اين پارك محل گردشگري و تفريحي ساحلي هم ميهنان عزيزمان در سه استان هرمزگان ، فارس و بوشهر هست كه در بيشتر اوقات سال پذيراي مسافرين و اردوهاي دانش اموزي از نقاط مختلف  كشور به ویژه در تعطيلي ها و ايام نوروز هست.

 

فیروزی مساحت این پارک را ۲۵ هکتار اعلام کرد و گفت: از سال گذشته تا حدود يكماه قبل كليه امورات فقط بوسيله يك نيرو خدماتي انجام ميشد كه اخيراً با همت شهردار محترم يك نفر در سمت مديريت و يك نفر مهندس فضاي سبز و ، دونفر نيروي خدماتي كه جمعاً چهار نفر بوده مشغول به كار ميباشند.

 

به گزارش پایگاه خبری بادگیر: پارک ساحلی خلیج فارس در مجاورت روستای بوسانو و ۱۲ کیلومتری شهر پارسیان یکی از اماکن خوب گردشگری شهرستان است که مدتها به حال خود رها شده بود و این روزها مراحل بازسازی و مرمت را تجربه می کند.

تصاویر: جواد علیپرست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*