چاپ خبر
کاری زیبا در حاشیه صنعت

برپایی نماز جماعت وحدت در سایت انرژی بر پارسیان

 این موضوع در سخنرانی مدیر عامل صنایع انرژی بر پارسیان در جمع مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان نیز عنوان شد و مورد استقبال مردم شهرستان قرار گرفت.
خبرنگار پایگاه خبری بادگیر موضوع را پیگیری و در مصاحبه با مهندس شاهرخی اصل ماجرا را جویا شد.
مدیر عامل صنایع انرژی بر پارسیان در گفتگو با خبرنگار بادگیر اظهار داشت: ملاک در جذب نیرو تخصص و تعهد افراد بومی بوده لذا از ابتدای شکل گیری مجموعه عظیم انرژی بر در پارسیان این دغدغه مد نظر قرار داشته است.
وی افزود: بر اساس سیاست شایسته سالاری در صنایع انرژی بر کارکنان این مجموعه از برادران اهل سنت و شیعه با فرهنگ ها و گویش های متفاوتی حضور دارند و تصمیم گرفتیم هفته ای چند روز نماز جماعت کارکنان را توسط امام جماعت اهل سنت و چند روز را توسط امام جماعت شیعه اقامه کنیم.
مدیر عامل صنایع انرژی بر پارسیان همچنین اظهار کرد: حفظ وحدت یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری بوده و هست و ما این سیاست را در تصمیم گیری ها مد نظر قرار می دهیم و زندگی مسالمت آمیز همراه با وحدت در شهرستان را در صنایع نیز تعمیم داده ایم.
مهندس شاهرخی ضمن تقدیر از همراهی همه جانبه ائمه جمعه و جماعات شیعه و سنی از صنایع در شهرستان گفت: وحدت شیعه و سنی و حمایت آنان از صنایع انرژی بر در شهرستان سرمایه عظیمی است که ما در حفظ آن کوشا خواهیم بود و این سیاست ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری بادگیر: پس از دو سال از حضور مهندس شاهرخی در شهرستان و با همراهی مردم صنایع از روند رو به رشدی برخوردار بوده و در آینده نتیجه خدمات این مجموعه برای مردم بیشتر قابل لمس خواهد بود.
                                                                                              

یک نظر

  1. با سلام… واقعا احسنت به مهندس شاهرخی بزرگوار…. در سایه ی وحدت و همدلی انشالله پیشرفت روز افسون صنایع انرژی بر پارسیان را شاهد باشیم….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*