چاپ خبر
پیام قدر دانی احمدجباری از مردم غرب هرمزگان:

از مرم فهیم که شور و شعور انتخاباتی رقم زدند قدردانی می‌کنم/ از تمامی مخالفان و موافقان چنانچه کدورتی ایجاد گردید حلالیت می‌طلبم

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی از مردم قدردانی کرد.

جباری ۴۳۲

به گزارش پایگاه خبری بادگیر، احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی از مردم قدردانی کرد.

در بخشی از پیام چنین آمده است:

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خود را از حماسه‌ی حضور پر شور و افتخار آفرین، کلیه مردم آگاه و فهیم حوزه انتخابی خودم در شهرستانهاي بندرلنگه، پارسیان، بستک و بخش‌هاي چارک، شیبکوه و بخش‌های مرکزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که همانا نمایانگر شعور بالای ملت فهیم و وفادار و نمایشگر صداقت و وفاداری مردم این مرز و بوم به نظام جمهوری اسلامی می‌باشد را اعلام نموده و به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» خداوند باریتعالی را شاکر و سپاسگزارم و امید آن دارم که بتوانم در قبال این همه شعور غرور آفرین ملت قدردان و خدمتگزار باشم.

از همه عزيزاني که از دور و نزدیک زحمات ستادهای نقاط مختلف را بر عهده داشتند و همه عزيزاني که در عرصه انتخابات یار و همدوش این حقیر بودند صمیمانه قدردانی می‌نمایم و برای تمامی عزيزان رفیق و رقیب آرزوی عزت و سربلندي و موفقیت مسألت دارم.

همانا خواست ملت فهیم که همانا خواست خداوند متعال است احترام گذاشته، امیدوارم در این ایام باقیمانده تا دوره دوم انتخابات، خادمی خدمتگزار باشم.

باور و یقین دارم که درک مسایل مهم روز و درایت هوشمندانه این ملت، یاری‌رسان ما در خدمتگزاری بهتر در انتخاب این حقیر در دور پایانی خواهد بود.

از تمامی برادران مخالف و موافق که به هر نحوی کدورت و ناراحتی ایجاد گردیده حلالیت طلبیده، امید عفو دارم.

اجرکم عندالله

احمد جباری نماینده مردم پارسیان، بندرلنگه و بستک در مجلس شورای اسلامی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*