چاپ خبر
به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا:

بازی اصلاح طلبان غرب هرمزگان در زمین بی اعتمادی

باج‌خواهی سیاسی اصلاح طلبان غرب هرمزگان از دولت و دخالت در عزل و نصب‌های مدیران توانمند چهره منفعت طلبی این جریان سیاسی را نمایان کرده لذا کاندیداهای قوی حاضر به قرار گرفتن در لیست آنان نیستند.

farhangnews_162865-474719-1449378781

به گزارش پایگاه خبری بادگیر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، خواستگاه انتخابات در غرب هرمزگان بیشتر به موضوعات قومی، مذهبی و منطقه‌ای بر می‌گردد و تجربه چندین ساله انتخابات‌ها نیز چنین نشان داده است.

اما گویا برخی جریانات سیاسی مشغول بازی در زمین بازی هستند که هیچگونه بازیگری ندارد لذا هر از گاهی طرحی شکست خورده را تجربه می‌کنند.

وضعیت اصلاح طلبان غرب هرمزگان در حالی به کلاف سردرگم تبدیل شده است که هیچ یک از کاندیداهای امیدوار کسب آراء حاضر نیستند در لیست آنان قرار بگیرند و تنها گزینه باقی مانده از مقبولیت چندانی برخوردار نیست.

اصلاح طلبان غرب هرمزگان در حالی دوران افول خود را تجربه می‌کنند که تا کنون نتوانسته‌اند توجه مردم را به خود جلب کنند، شاید این موضوع به لیدرهای این جریان سیاسی در غرب هرمزگان بر‌گردد، لیدرهایی که خواست‌گاه‌های منطقه‌ای، قومی و جناحی خود را به منفعت عامیانه ترجیح می‌دهند و این درحالی که در دوران دو سال و نیمه دولت تدبیر و امید با سوء استفاده از وضعیت پیش آمده آراء مردم را مصادره کرده و با باج‌خواهی سیاسی از دولت باعث بدنامی جریان اصلاح طلبی در بین مردم شدند.

دخالت بی مورد در عزل و نصب‌ مدیران توانمند سه شهرستان غرب هرمزگان به بهانه وابستگی به جناح اصولگرا و عدم همراهی با جریان اصلاح طلبی برخلاف سیاست دولت اعتدال‌گرای تدبیر و امید و نیز دخالت در تصمیم گیری‌های مدیران اجرایی و از این دست فعالیت‌ها که بر عموم مردم پنهان نبود و امروز کاندیداها با توجه به موضوعاتی که لیدرهای اصلاح طلب در غرب هرمزگان به وجود آوده‌اند حاضر به قرار گرفتن در لیست آنان نیستند.

از سوی دیگر خوش نامی و مردم‌داری گزینه‌های اصول‌گرا و اجماع بر فرد خاص از سوی شورای عالی اصولگرایی جبهه‌ای قوی را تشکیل داده تا مردم باری دیگر با خلق حماسه‌ای سیاسی زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه منطقه را فراهم کنند.

انتهای پیام/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*