اخبار بندرلنگه

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر:

معلمان پیشگامان علم و دانایی در جامعه هستند

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر صبح امروز در نشست برنامه‌ریزی هفته معلم گفت: تکریم معلم حاصل رشد فرهنگ، علم و دانایی یک جامعه است و هفته معلم فرصتی است برای قدردانی از افراد متدین و صبوری است که عمر خود را صرف تعلیم و تربیت می‌کنند. ادامه مطلب »

گزارش زیبای امیر توانگر از جزیره سیری

«راز ایرانی»؛ جزیره نفت و نسیم و آهو

هر چند که سال‌ها از زمانی که «سیری» با نام «راز» خوانده می‌شد گذشته است، اما کماکان این جزیره زیبایی جنوبی رازهایی را برای ایرانیان در دل دارد که شنیدن آن خالی از لطف نیست. ادامه مطلب »

پیام تشکر غلامحسین زارعی از مردم غرب هرمزگان

امروز که این خاک مقدس را ترک می‌کنم خوشحالم که خانواده‌ای بزرگتر پیدا کرده‌ام

خانواده ای به وسعت قلبهای پاک و ساده مردم نجیب بندرلنگه، بستک و پارسیان که در اشکها و لبخندها همواره در کنارشان خواهم ماند و با خدای خود عهد میبندم مادامیکه ضجه های درد از قلب معصوم و کوچک آمنه ها در دورافتاده ترین مناطق این خاک تفتیده بر می خیزد و ودیعه پاک مردمی که مرا امین خود دانسته ... ادامه مطلب »

پیام تشکر خالد زمزم نژاد:

از حامیانم می‌خواهم به قانون تمکین کنند

ز همه حامیان بزرگوار استدعا دارم که در برابر این موضوع تمکین نموده واز هرگونه شایعه پراکنی و ابراز احساسات حساسیت زا خودداری کرده وخود را برای فعالیت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده نمایند. ادامه مطلب »

پیام قدر دانی احمدجباری از مردم غرب هرمزگان:

از مرم فهیم که شور و شعور انتخاباتی رقم زدند قدردانی می‌کنم/ از تمامی مخالفان و موافقان چنانچه کدورتی ایجاد گردید حلالیت می‌طلبم

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی از مردم قدردانی کرد. ادامه مطلب »

درد دل‌های دکتر محمد حسن‌نیا:

کاروان راه‌ نمی‌اندازم و ظاهر سازی نمی‌کنم/ کاروان راه انداختن و ظاهر سازی در رای مردم تاثیری ندارد

دکتر محمد حسن نیا با انتشار بیانیه‌ای برخی دغدغه‌های انتخاباتی خود را از جمله راه نینداختن کاروان‌های تبلیغاتی و عدم سوء استفاده از اخلاص مردم را مطرح کرد. ادامه مطلب »

شکست ائتلاف نتیجه کار غیر حرفه‌ای و اخلاقی ائتلافیون بود/ دیوانی می‌توانست برگزیده ائتلاف باشد

به مردم شریف و آگاه شهرستانهای بستک ، بندرلنگه و پارسیان به استحضار می رساند ، با عنایت به درخواست مکرر افراد زیادی از مردم این سه شهرستان مبنی بر معرفی فرد منتخب از گروه موج سوم به ائتلاف ، به عرض تمامی مردم عزیز می رساند نظر این گروه جناب آقای یوسف دیوانی بوده که متاسفانه سایر کاندیداها تمکین نکردند و باعث انشقاق و جدائی ائتلاف گردید. ادامه مطلب »

اهداف حضور غلامحسین زارعی در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان+ بنر و برنامه‌ها

از مهمترین اهداف غلامحسین زارعی را میتوان به تدوین سند جامع توسعه غرب هرمزگان در بخشهای بهداشت و درمان ، اشتغال ، آموزش ، کشاورزی ، صید و صیادی ، بازرگانی و گمرکات ، حمل و نقل ، ارتباطات ، صنعت ، مسکن ، گردشگری ، تربیت بدنی و سایر زیرساخت ها جهت نیل به توسعه و تحقق رفاه عمومی که حق همگانی مردم فهمیم ، مومن و ولایتمدار این حوزه است می باشد. ادامه مطلب »

با اهداء لوحی از سوی استاندار هرمزگان

صفرشیبانی مدیر کل گمرک بندرلنگه خادم نمونه صادرات غیرنفتی سال۹۴ در استان هرمزگان شد+ تصور

جاسم جادری استاندار هرمزگان و رئیس کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان طی حکمی از خدمات صفر شیبانی مدیرکل گمرک بندرلنگه بخاطر انتخاب به عنوان خادم نمونه استانی در حوزه صادرات غیر نفتی در سال 1394 تقدیر نمود. ادامه مطلب »

به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا:

بازی اصلاح طلبان غرب هرمزگان در زمین بی اعتمادی

باج‌خواهی سیاسی اصلاح طلبان غرب هرمزگان از دولت و دخالت در عزل و نصب‌های مدیران توانمند چهره منفعت طلبی این جریان سیاسی را نمایان کرده لذا کاندیداهای قوی حاضر به قرار گرفتن در لیست آنان نیستند. ادامه مطلب »